Než se obrátíte na náborové centrum

K úspěšnému náboru a poptávanou pozici potřebuje náš konzultant kompletní informace o dané pozici. K získání těchto informací je nejlepší osobní setkání, kde se prodiskutují detaily pozic a představy o vhodném kandidátovi.

Dále je dobré mít informace:

 1. Stručná historie firmy
 2. Aktuální postavení na trhu a počet zaměstnanců
 3. Klíčoví klienti a konkurenti na trhu
 4. Plány a strategie do budoucna
 5. Současná organizační struktura
 6. Standardní výhody a bonusy, termíny jejich výplat
 7. Důvody otevření této pozice
 8. Klíčové zodpovědnosti a povinnosti

dále,

 1. Popis pozice
 2. Pracovní náplň
 3. Možnosti profesního růstu
 4. Požadavky na vzdělání a praxi
 5. Konkrétní preference na kandidáty
 6. Bonusy a benefity k dané pozici
 7. Místo výkonu práce, specifikace pracovního prostředí
 8. Struktura pohovoru, počet kol výběrového řízení

Oblasti a segmenty náborového centra

 • Automobilový průmysl
 • Elektronický a elektrotechnický průmysl
 • Spotřební průmysl
 • Potravinářský průmysl
 • Farmaceutický průmysl
 • Stavebnictví
 • IT a telekomunikace
 • Bankovní a finanční služby
 • Cestovní ruch & gastronomie
 • Obchod FMGC
 • Umění, design, módní odvětví

Služby kmosek.com

 

Personální audit

Personální audit představuje účinnou a efektivní formu sběru cenných informací, které následně a efektivně využijete při vašich rozvoji lidských zdrojů a při optimalizaci a standardizaci procesů ve vaší organizaci.

Vice o službě

Personální marketing

Nabízíme externí HR/ personální marketing, ale také interní HR/ personální marketing pro vnitřní fungování vaší společnosti a pro vaše marketingové působení vaší společnosti obecně.

Více o službě

Nábor a výběr zaměstnanců

Služba nábor a výběr zaměstnanců slouží k tomu, aby externí náborář dohlédl na dokonalý průběh výběrového řízení a zajistil kvalifikované personální poradenství.

Více o službě

Personální poradenství

Služba personální poradenství pokrývá celou komplexní oblast personalistiky a HR, jako celku. Pokud potřebujete poradit nebo konzultovat vaše HR, nahlédněte níže do detailu služby personálního poradenství.

Více o službě

Personální agentura

Naše služba personální agentura, působí v regionech Pardubice, Hradec Králové, Praha a Brno. V oboru působíme více než 10 let a již máme nejrůznější a významné reference v našem oboru, z celé České republiky.

Více o službě

Personální projekty

Firemní kultura, posouzení kompetencí, diagnostika, AC centrum, talent management, analýza vzdělávacích potřeb, analýza atmosféry společnosti a spokojenosti zaměstnanců, pomoc při výběru nových zaměstnanců, outplacement, analýza benefitů společnosti, personální audit, mystery shopping atd.

Více o službě

Externí personalista

Externí personalista může vaši společnost zastupovat v plném rozsahu pracovní náplně personalisty anebo funguje pouze v předem definovaných oblastech.

Více o službě

HR Interim manager

HR interim manager vám pomůže dočasně pokrýt roli HR manažera nebo HR ředitele, případně jinou pozici v personalistice, za účelem řešení urgentní situace ve vaší společnosti. HR interim manažera, si můžete také najmout na řešení změn, případně strategických nebo nepopulárních úkolů a kroků.

Více o službě

HR business partner

HR business partner je služba, kterou nabízíme všem firmám, požadující komplexní řešení personálních otázek. Jedná se o plnohodnotný HR outsourcing.

Více o službě