Trhu práce v oblasti náboru zaměstnanců

Na trhu je dnes celá řada nových i stávajících konzultantských a vzdělávacích společností, které v hojném počtu nabízejí zprostředkování nejrůznějších druhů práce, jejich problém ovšem spočívá v tom, že se specializují pouze na ty zakázky, které jsou jednoduše uspokojitelné anebo souvisí s jejich dalším businessem. Zároveň do jejich nabídky poměrně běžně spadají i různé typy dalšího poradenství. Kolektiv těchto agentur tvoří velice mladí konzultanti bez hlubší znalosti procesu náboru, natož se znalostí fungování organizací včetně procesů. Na konzultanty je vyvíjen tlak skrze obrat a nikoli kvalitu náboru. Pro hlubší pochopení požadavku klienta již není žádný prostor. Doba rozvoje těchto služeb se již změnila a nyní jsou oblasti náboru zaměstnanců, získávání pracovníků a přímé oslovení přenechávány specializovaným konzultačním, poradenským nebo personálním agendám, jako je ta naše. Důvodů pro využívání služeb personální agendy je několik, zmínil bych hlavní tři.

Hlavní důvody, proč zvolit náborové centrum

  • Nižší náklady: Na základě poskytování kvalitních služeb klientovi můžeme klientovi snížit náklady na rozptyl externích náborových služeb.
  • Usnadnění práce personalistů: Vaši personalisté se mohou soustředit na své klíčové úkoly a koupenou službu přenechat náborovému centru.
  • Kvalita služeb: V našem náborovém centru pracují vzdělaní a zkušení náboráři a marketéři v oboru HR, od kterých může klient získat nejen kvalitní zaměstnance, ale i know – how z dalších oblastí HR marketingu.

Služby kmosek.com

 

Personální audit

Personální audit představuje účinnou a efektivní formu sběru cenných informací, které následně a efektivně využijete při vašich rozvoji lidských zdrojů a při optimalizaci a standardizaci procesů ve vaší organizaci.

Vice o službě

Personální marketing

Nabízíme externí HR/ personální marketing, ale také interní HR/ personální marketing pro vnitřní fungování vaší společnosti a pro vaše marketingové působení vaší společnosti obecně.

Více o službě

Nábor a výběr zaměstnanců

Služba nábor a výběr zaměstnanců slouží k tomu, aby externí náborář dohlédl na dokonalý průběh výběrového řízení a zajistil kvalifikované personální poradenství.

Více o službě

Personální poradenství

Služba personální poradenství pokrývá celou komplexní oblast personalistiky a HR, jako celku. Pokud potřebujete poradit nebo konzultovat vaše HR, nahlédněte níže do detailu služby personálního poradenství.

Více o službě

Personální agentura

Naše služba personální agentura, působí v regionech Pardubice, Hradec Králové, Praha a Brno. V oboru působíme více než 10 let a již máme nejrůznější a významné reference v našem oboru, z celé České republiky.

Více o službě

Personální projekty

Firemní kultura, posouzení kompetencí, diagnostika, AC centrum, talent management, analýza vzdělávacích potřeb, analýza atmosféry společnosti a spokojenosti zaměstnanců, pomoc při výběru nových zaměstnanců, outplacement, analýza benefitů společnosti, personální audit, mystery shopping atd.

Více o službě

Externí personalista

Externí personalista může vaši společnost zastupovat v plném rozsahu pracovní náplně personalisty anebo funguje pouze v předem definovaných oblastech.

Více o službě

HR Interim manager

HR interim manager vám pomůže dočasně pokrýt roli HR manažera nebo HR ředitele, případně jinou pozici v personalistice, za účelem řešení urgentní situace ve vaší společnosti. HR interim manažera, si můžete také najmout na řešení změn, případně strategických nebo nepopulárních úkolů a kroků.

Více o službě

HR business partner

HR business partner je služba, kterou nabízíme všem firmám, požadující komplexní řešení personálních otázek. Jedná se o plnohodnotný HR outsourcing.

Více o službě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..